Fotoğraflar yükleniyor

800.000
İlan No 76
İlan Tarihi 8 Mart 2023
90
Oda Sayısı 2+1
Kat sayısı 1
Bulunduğu kat 1
Banyo sayısı 1
Balkon sayısı 1
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Sıfır
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

O2 tip onay belgeli römork Avrupa Birliği (AB) yönergelerine uygun olarak üretilen ve tip onayı almış bir römorktur. Bu tip onayı, römorkun AB ülkelerinde satılması ve kullanılması için gerekli olan bir belgedir. O2 tip onayı römorkun çevresel standartlara uygun olduğunu ve güvenli olduğunu gösterir. Bu onay römorkun tasarımı, üretimi ve performansı ile ilgili çeşitli testlerin yapılması sonucunda verilir. O2 tip onay belgesi römorkun üzerinde bulunmalıdır. Bu belge römorkun satış noktalarında ve trafikte kullanılması sırasında görevli kişiler tarafından kontrol edilebilir. Bu nedenle, bir römork satın alırken veya kullanırken, O2 tip onay belgesinin mevcut olduğundan emin olmak önemlidir.

En İyi Kalitede Tiny House Römorkları

Tiny house römorkları insanların daha küçük ve daha basit bir yaşam tarzı benimsemelerine olanak tanır. Evlerin mobil olması insanların seyahat etme ve yeni yerler keşfetme özgürlüğüne sahip olmalarını sağlar. Bu evler daha küçük bir yaşam alanı için optimize edilmiştir ve genellikle modüler tasarımlara sahiptir. Her bir bölüm ve eşya ihtiyacına göre optimize edilebilir. Tiny house evlerin tasarımı, verimlilik, minimalist yaşam ve çevre dostu felsefeleri temel alır. Tiny house römorkları genellikle ahşap veya metal gibi dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Evlerin ısıtma, soğutma ve elektrik sistemleri de dahil olmak üzere birçok modern özellikle donatılması mümkündür.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
Yorumlar
436 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.