BAYAN STAJYER BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE

8.000
İlan No 94
İlan Tarihi 9 Temmuz 2024
Çalışma Şekli Staj
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı TÜRKİYE BİLİŞİM DANIŞMALIK’
Engelliye Uygun Hayır

BAYAN STAJYER BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE

       Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren, Marka Tescilli bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 225’e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda bir çok staj yeri bulamayan öğrencilere de aynı iş alanında meslektaşlarımıza Stajyer göndererek staj yeri imkanı sağlamış bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi, Tüketici Bilirkişiliği Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.

       Meslek Lisesi, Çıraklık Eğitim, Açık Lise, İş-Kur Sertifikalı Mezun, Üniversite ve Yüsek Lisans yapan öğrencilerinin, Milli Eğitim Bakanlığı ve Üniversiteler  Müfredatı doğrultusunda, zorunlu staj yeri bulması, veya okulun staj yeri bulması ve dolayısı ile staj yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Böyle bir zorunluluğa imkan sağlayan firmamız öğrencinin staj yapacağı, Meslek alanlarında staj yapma imkanı sağlayacaktır. Meslek anlamında kendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak, stajyer bayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınacak bayan stajyer öğrenci fazlası olduğunda, öğrencilerin staj mağduriyeti yaşamaması için, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirerek staj imkanı sağlamaktayız. Staj süresi bittiğinde başarılı olan stajyer, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacaktır. Başka özel şirketlere referans vererek de, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Bahsedilen staj için, Çıraklık Eğitim Merkezine gidenler, Açık Meslek Lisesi, Düz Lise veya Meslek Liseleri, 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulları, 4 Yıllık üniversite Bölümü,  İş-Kur Eğitimi Mezunu, Mesleki Eğitim Mezunu, Halk Eğitim Mezunu, Belediye Meslek Eğitimi Kurs Mezunu, gibi öğrenciler, zorunlu yaz veya kış stajı için başvurabilirler. Öğrenciler haricinde,  staj yapamamış, boş zamanını değerlendirmek, kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen yaş sınırı zorunluluğu olmayan bayanlar da yaralanabilirler.  Meslek öğrenmeye gelen tüm stajyerlerin,  sigara, cep telefonu, facebook, twıtter gibi sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması ve işyerinde kılık-kıyafet düzenine uyması gerekmektedir. Bu tip alışkanlıklar, meslek öğrenilen işletmede hoş karşılanmamaktadır.

Aşağıda firmamızın staja uygun, staj yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.
01. Açık Meslek Lisesi

02. Aile ve Tüketici

03. Ağ İşletmenliği

04. Büro Yönetimi

05. Çıraklık Eğitimine Başlayacaklar

06. Elektronik Bölümü

07. Fotoğraf Bölümü

08. Grafik Tasarım

09. Halkla İlişkiler

10. İşKur Kursuna Gidenler

11. Kendini geliştirmek isteyen

12. Muhasebe

13. On Parmak

14. Pazarlama satış

15. Sekreterlik

16. Teknik Servis

17. Veri Tabanı

18. Web Tasarım

19. Yazılım Programlama

Müracaatlar :  1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Staj hakkında telefonda ayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelip başvuru formu doldurarak bilgi alınabilir. Fotoğrafsız Başvurular Kabul Edilmeyecektir.

Telefon : Mesut KABALCI / Şirket Müdürü Cep (032) 166 09 10 Şirket Tel : (0312) 430 20 22   

Görüşme Saatleri : 09 : 45   -   19 : 30

Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Savis Otel ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otel karşısı.

Açık Adres :  Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA  Güncelleme:25.04.2024

 

 

Yorumlar
18 kez görüntülendi.

TÜRKİYE BİLİŞİM DANIŞMANLIK

Üyelik tarihi: 9 Temmuz 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 254 45 96
İş312 430 20 21
WhatsApp532 254 45 96
İlan sahibi: TÜRKİYE BİLİŞİM DANIŞMANLIK
Ara WhatsApp